HARDE LIVE z Ewą Zwierzchowską [9 kwietnia, czwartek, 17:00, Instagram: @hardewydawnictwo]

HARDE LIVE z Ewą Zwierzchowską [9 kwietnia, czwartek, 17:00, Instagram: @hardewydawnictwo]

HARDE LIVE zaprasza na Wielkanoc w wersji light, czyli spotkanie z Ewą Zwierzchowską, które odbędzie się 9 kwietnia (czwartek) o godz. 17.00 na Instagramie: @hardewydawnictwo

Ocena: 3,3

Ewa Zwierzchowska "Dieta najedzonych dziewczyn", Harde Wydawnictwo, Warszawa 2020Podczas spotkania Ewa Zwierzchowska, autorka książki „Dieta najedzonych dziewczyn” opowie, jakie potrawy podać na wielkanocny stół, by zadowolić podniebienia wszystkich zgromadzonych oraz jak przygotować tradycyjne, świąteczne dania w wersji dietetycznej, ale równie smacznej.

Ewa Zwierzchowska jest zwolenniczką intuicyjnej diety, która co prawda wiąże się z pewnymi ograniczeniami, ale nie oznacza ani głodówki, ani nieustannych wyrzeczeń, skutkujących złym samopoczuciem oraz poczuciem winy, jeśli złamie się restrykcyjne wytyczne. Ty samym proponuje wielkanocne menu, które choć lekkie i zdrowe będzie nie tylko pięknie prezentować się na talerzu, ale i smakować.

Podczas HARDE LIVE Ewa Zwierzchowska odniesie się do swojej książki „Dieta najedzonych dziewczyn”. Składa się ona z dwóch części. Pierwsza ma formę poradnika traktującego o nowym podejściu do odchudzania. Autorka tłumaczy tu, jak planować proces odchudzania, zmieniać nawyki żywieniowe, komponować lekkostrawne i zdrowe posiłki, a także po jakie zastępniki sięgnąć, aby zachować smak potraw i jednocześnie obniżyć ich kaloryczność. Omawia również metody wspomagania procesu odchudzania, choćby odpowiednie suplementy i aktywność fizyczną. Druga część książki zawiera receptury na potrawy, które doskonale smakują, a jednocześnie hamują uczucie głodu, będące efektem wieloletnich eksperymentów autorki. Większość przepisów jest prosta, z krótką listą składników, dostępnych w polskich sklepach.

HARDE LIVE to cykl spotkań z autorami odbywający się co tydzień na instagramowym profilu HARDE. Relacje prowadzone są w formie LIVE i każdy czytelnik ma szansę na zadanie pytań autorowi bez konieczności wychodzenia z domu. Kolejne spotkania zapowiadamy na www.facebook.com/hardewydawnictwo

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/298398271128962/

Katalog potraw